DLACZEGO WARTO?

lamp

POZNASZ NAJNOWSZE TRENDY BRANŻOWE

handshake

NAWIĄŻESZ NOWE KONTAKTY BIZNESOWE

head

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

visitors image 1

Każdy architekt, projektant, deweloper czy inwestor, który działa w branży budowlanej, powinien na bieżąco śledzić zmiany dotykające tego sektora. Smart Home Expo to możliwość znajomienia się ze wszystkim, co istotne w tematyce automatyki wnętrz i budynków mieszkalnych. Event ten pozwala spojrzeć przekrojowo na dotychczasowe rozwiązania, ale daje też szansę monitorowania systemów, które podbijają zagraniczne rynki, w tym te najbardziej rozwinięte, czyli azjatycki i amerykański. Nowinki technologiczne nie tylko podnoszą wartość nieruchomości, ale również przyczyniają się do stworzenia bardziej zrównoważonego środowiska mieszkalnego. Tym bardziej warto jest więc mieć szeroki zasób branżowej wiedzy.

Smart Home Expo gwarantuje możliwość poznania osób decyzyjnych w najważniejszych firmach przynależących do sektora automatyki wnętrz i budynków mieszkalnych. Wystawcy reprezentowani będą przez dyrektorów, kierowników, prezesów czy właścicieli, którzy z dużą otwartością podejdą do każdego potencjalnego klienta. Tym łatwiej będzie zatem nawiązać współpracę z nowymi dostawcami i wzbogacić swoją ofertę.

visitors image 2

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

PTAK WARSAW EXPO – NAJLEPIEJ SKOMUNIKOWANE CENTRUM TARGOWE W POLSCE!

Największy obiekt targowy w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej

143 000 m2 powierzchni wystawienniczej
500 000 m2 powierzchni zewnętrznej
SAMOLOTEM

Do Ptak Warsaw Expo z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina dotrzeć można w niespełna 10 minut! Nasze Centrum jest również dogodnie położone względem lotniska w Modlinie oraz Łodzi.

POCIĄGIEM

Warszawa posiada trzy stacje kolejowe dla pociągów dalekobieżnych: Dworzec Centralny (Warszawa Centralna), Dworzec Wschodni (Warszawa Wschodnia) oraz Dworzec Zachodni (Warszawa Zachodnia). Z dworca zachodniego do Ptak Warsaw Expo można dojechać samochodem już w 13 minut (wg Google).

AUTOBUSEM MIEJSKIM

Autobusy linii 703, 711 z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków” lub autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Uwaga! „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach.

SAMOCHODEM

Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut. Z centrum Warszawy – 15 minut. Z parkowaniem nie będzie problemu, nasze centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych!